Fundusze Europejskie
Strona główna/Zajęcia w domu/Treningi/Trening umiejętności spędzania czasu wolnego - Puzzle

Trening umiejętności spędzania czasu wolnego - Puzzle

1 Lutego 2021

Puzzle

Układanie puzzli to nie tylko świetna zabawa, ale także rozwój wyobraźni, nauka dążenia do celu i kojarzenia. Dzięki temu pozytywnie wpływa na rozwój zdolności i podnosi wydajność mózgu. Dodatkowo puzzle wyciszają i uczą cierpliwości. Są także wspaniałym prezentem na każdą okazję - zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Można układać je samemu i w grupie - to fantastyczna rozrywka dla całej rodziny, bez względu na wiek!

Największe puzzle na świecie!

największe puzzle na świecie

Czy jesteś gotowy, aby ułożyć największe puzzle na świecie? Ta licząca 40320 elementów układanka po ułożeniu osiąga niebywały rozmiar 6,8 m długości oraz 1,9 m szerokości! Rekord Guinessa potwierdza, że puzzle Wspomnienia Disneya marki Ravensburger to największa, dostępna na rynku układanka, zarówno pod względem liczby elementów jak i wielkości po ułożeniu. To po prostu zadziwiające!

Ta gigantyczna układanka zawiera 10 ręcznie malowanych scen z kultowych filmów Disneya, takich jak "Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków", "Fantazja", "Dumbo", "Bambi", "Kopciuszek", "Piotruś Pan", "Księga dżungli", "Mała Syrenka", "Piękna i Bestia" oraz "Król Lew". Każdy obrazek jest obramowany motywem taśmy filmowej na której znajduje się tytuł, rok wydania filmu oraz dodatkowe sceny z każdego z filmów.

Własnoręcznie wykonane puzzle

Wystarczy widokówka, linijka, ołówek i nożyczki. Na odwrotnej stronie widokówki za pomocą linijki i ołówka rysujemy linie tak aby się łączyły. Następnie tniemy nożycami po liniach i gotowe!

puzzle

 

do góry