Fundusze Europejskie
Strona główna/Aktualności/Dzień Chłopaka w Cicho-Sza

Dzień Chłopaka w Cicho-Sza

30 Września 2021

Dzień Chłopaka w Cicho-Sza

Z okazji Dnia Chłopaka udaliśmy się na wycieczkę autokarową do Gospodarstwa Agroturystycznego Cicho - Sza w miejscowości Niedźwiedź. Po opuszczeniu autokaru byliśmy mile witani przez właścicieli gospodarstwa i przez ich przemiłe, łaszące się psy i koty. Po tym ciepłym powitaniu skierowaliśmy się, dydaktycznymi ścieżkami przyrodniczymi, na zwiedzanie rozległego terenu na którym znajdowały się ogrody, stadnina koni i Mini ZOO.
Byliśmy urzeczeni tym pięknym położonym wśród lasu miejscem, a szczególnie możliwością bliskiego kontaktu ze zwierzętami domowymi i egzotycznymi. Zaprzyjaźniliśmy się z kozami, karmiliśmy jabłkami konie, alpaki, wielbłądy, a nawet bawoły.Większość zwierząt można było pogłaskać, na co ochoczo przyzwalały.
Podczas pobytu w gospodarstwie przysiedliśmy tylko na chwilę, żeby zjeść posiłek na łonie natury, czyli grillowane kiełbaski i ruszyliśmy na dalsze zwiedzanie i przejazd bryczką.
Z żalem wyjeżdżaliśmy z tego urokliwego miejsca, obiecując sobie, że jeszcze tu wrócimy. Na osłodę daliśmy chłopakom, z okazji ich święta, po parze kolorowych skarpetek z wesołymi aplikacjami.
Ela O., Róża B.

d1d2

d3d4

d5s6

d7s9

s11d12

 

do góry