Fundusze Europejskie
Strona główna/Aktualności/Festiwal Niezwykłości

Festiwal Niezwykłości

24 Sierpnia 2021

Festiwal Niezwykłości

24 sierpnia wybraliśmy się do Kluczborka na Festiwal Niezwykłości - aktywność twórcza osób z niepełnosprawnością, zorganizowany przez Stowarzyszenie Rodzin i Przyjaciół Osób z Zaburzeniami Psychicznymi Nadzieja. Festiwal, to dobre miejsce na spotkanie dawno niewidzianych znajomych i przyjaciół z innych ośrodków, obejrzenie ich prac rękodzielniczych i wymienienie się doświadczeniami.
W hali sportowej zgromadziła się liczna grupa uczestników środowiskowych domów samopomocy i warsztatów terapii zajęciowej z pięciu województw. Każdy ośrodekwystawił na stoiskach swoje prace, które były prawdziwymi dziełami sztuki. Mogliśmy podziwiać prace a nawet skorzystać z możliwości ich zakupu. Oglądaliśmy też występy taneczne uczestników przybyłych z innych miejscowości i sami zaprezentowaliśmy się w tańcu kowbojskim. Z naszego występu byliśmy bardzo zadowoleni, bo wypadliśmy świetnie w strojach kowbojskich tańcząc do wesołej, rytmicznej muzyki.
To była bardzo udana, dobrze zorganizowana impreza integrująca osoby z niepełnosprawnością. Gratulujemy organizatorom i dziękujemy, że mogliśmy w niej uczestniczyć.
Ania P., Róża B.

f1f2

f3f5

f5f6

f8f7

do góry