Fundusze Europejskie
Strona główna/Aktualności/Życzenia z okazji Bożego Narodzenia!

Życzenia z okazji Bożego Narodzenia!

24 Grudnia 2020

Kochani!

Każdy z nas doświadczył komplikacji związanych z trwającą pandemią, jednak choć przestaliśmy się widywać w naszym Środowiskowym Domu Samopomocy, to nie przestaliśmy o Was dbać, o czym sami wiecie. Na naszej stronie internetowej znaleźć możecie mnóstwo pomysłów na spędzanie wolnego czasu w domu i cieszymy się widząc odzew w postaci przesyłanych przez Was zdjęć!

Żałujemy, że jak co roku nie możemy wspólnie z Wami siąść przy wigilijnym stole, ale spróbujcie pomyśleć o tym inaczej. Widząc puste miejsce przy stole w Waszych domach pomyślcie o wszystkich, których przy Was nie ma i o wszystkich, za którymi tęsknicie. Mamy nadzieję, że ta tęsknota wzmocni więzi między nami wszystkimi oraz da Wam siłę do tego, by przetrwać ten trudny czas, by w nowym 2021 roku spotkać się ponownie w gronie przyjaciół.

Tego życzymy Wam i sobie, abyście w zdrowiu i spokoju spędzili te święta. Odpoczywajcie, spędźcie ten czas z najbliższymi i podkreślajcie, jak ważną rolę pełnią wszystkie bliskie osoby w Waszym życiu, jak Wam są potrzebne i jak bardzo jesteśmy im wdzięczni za ich obecność.

Pan Sławek obiecał Wam kiedyś, że zagra dla Was kolędę na gitarze. W końcu się doczekaliście!

do góry