Fundusze Europejskie
Strona główna/Aktualności/To nie jest dom pomocy, to nasza rodzina

To nie jest dom pomocy, to nasza rodzina

15 Grudnia 2021

Dziś w Środowiskowym Domu Samopomocy w Oleśnicy odbyła się premiera teledysku, w którym udział wzięli uczestnicy oraz pracownicy Domu. Wideo jest formą promocji oraz przedstawieniem codziennego życia w placówce. Ideą przedsięwzięcia była potrzeba odczarowania niepełnosprawności i pokazania, że wszyscy jesteśmy takimi samymi ludźmi z identycznymi potrzebami. Każdy, bez względu na własne ograniczenia pragnie być akceptowany, doceniany i kochany. Film ukazuje również radość, entuzjazm, które na co dzień goszczą w tym miejscu. Jak wspomina Pani dyrektor Alina Wajerowska - to nie jest dom pomocy, to nasza rodzina.
Przy tworzeniu teledysku udział wzięli: uczestnicy i pracownicy Środowiskowego Domu Samopomocy. Oprawą muzyczną zajęli się Marek Komuszyna, Zofia Komuszyna, Iwona Kowalczyk. Piosenka została nagrana w studiu nagrań w PSM II st im. F.Chopina w Opolu dzięki uprzejmości pana Kamila Labusga. Montażem teledysku w całości zajęła się Kamila Olejarz.
Serdecznie zachęcamy do obejrzenia teledysku. Niech jego treść skłoni Państwa do refleksji nad tym, co w życiu ważne i przepełni radością na nadchodzący czas.
do góry