Fundusze Europejskie

Treningi

Znaleziono wiadomości: 16.

 • 2022-02-03

  Domowe sposoby na suche dłonie

  Bardzo suche ręce potrzebują natychmiastowego ratunku, a zwykły krem z drogerii może nie wystarczyć. Tu do gry wchodzą składniki, które z pewnością posiadasz w swojej kuchni. Jak przygotować z nich najlepsze, kojące maseczki i odżywcze peelingi do wysuszonych rąk?

 • 2022-01-31

  Jak dbać o dłonie każdego dnia

  Dłonie zdradzają nie tylko nasz wiek, ale też tryb życia. Oto kilka prostych sposobów, jak o nie dbać, by nas nie postarzały.

 • 2022-01-28

  Trening umiejętności praktycznych - domowe sposoby na kurz

  Zanim rozpoczniesz proces sprzątania, koniecznie otwórz okna. W trakcie prac kurz nie będzie krążył po mieszkaniu i opadał na meble. Okres od wiosny do jesieni to czas, kiedy śmiało możesz wystawiać pościel na powietrze, kiedy wyjrzy słońce.

 • 2022-01-27

  Trening umiejętności spędzania czasu wolnego - znajdź w którym miejscu

  Wpisz wskazane słowa w odpowiednie miejsca. Dla ułatwienia zadania niektóre literki zostały już zapisane.

 • 2022-01-27

  Trening kulinarny - zdrowe przekąski

  Ciecierzyca może idealnie zastąpić chipsy lub popcorn w kinie. Jest smaczna, dostarcza dużo białka i błonnika i można ją jeść bez wyrzutów sumienia.

 • 2022-01-25

  Mycie owoców cytrusowych przed obraniem. Dlaczego trzeba myć cytrusy i czym to zrobić?

  Do tego, że trzeba myć jabłka, gruszki czy śliwki, nikogo przekonywać nie trzeba. Jednak mycie owoców cytrusowych, po które sięgamy tak chętnie, nie jest nawykiem - wszak przed zjedzeniem i tak obieramy je ze skórki.

 • 2022-01-24

  Zasady kulturalnego posługiwania się telefonem komórkowym

  Teoretycznie wszyscy powinniśmy wiedzieć, w jaki sposób kulturalnie używać telefonu komórkowego. W końcu większość z nas praktycznie się z nim nie rozstaje.

 • 2021-12-27

  PIECZENIE RYBY W PIEKARNIKU

  Dobrze wypieczona ryba jest soczysta i rozpływająca się w ustach. Należy odpowiednio dopasować metodę pieczenia do rodzaju i kawałka ryby. Sprawdź, jak upiec prawidłowo ulubioną rybę w piekarniku!

 • Jak pielęgnować kwiaty doniczkowe zimą? 2021-12-27

  Jak pielęgnować kwiaty doniczkowe zimą?

  Domowe rośliny doniczkowe nie odpoczywają beztrosko podczas zimy, tak jak ich ogrodowi kuzyni. Bardzo niewiele z nich zapada w pełny stan uśpienia - na domowym parapecie ich procesy życiowe są jedynie spowalniane. W tym okresie musimy być wyjątkowo czujni i pomagać roślinom, ponieważ w mieszkaniach będzie im za ciepło, za sucho i będą mieć za mało światła.

 • URZADZENIA W DOMU 2021-12-27

  URZADZENIA W DOMU

  Rozwiążcie krzyżówkę a dowiecie się jakie będzie rozwiązanie - hasło.

do góry