Fundusze Europejskie
Strona główna/Zajęcia w domu/Zajęcia rehabilitacyjne, sportowe

Zajęcia rehabilitacyjne, sportowe

Znaleziono wiadomości: 39.

 • 2022-01-24

  Zdrowe i sprawdzone sposoby na rozgrzanie organizmu

  A Ty wiesz jak dbać o siebie zimą? Sprawdź teraz!

 • Śmiech to zdrowie 2021-12-27

  Śmiech to zdrowie

  Śmiech przyciąga niczym magnes i to bez względu na wiek. Jest nieodłącznym elementem naszego życia. Noworodki zaczynają się uśmiechać już w pierwszych tygodniach życia. Dzieci lgną do rówieśników, z którymi będą świetnie się bawić. Podobnie nastolatki, wolą przebywać wśród osób tryskających humorem. Nawet osoby dorosłe, często nieświadomie, wybierają towarzystwo ludzi wesołych i uśmiechniętych.

 • 2021-12-27

  JAK UTRZYMAĆ PRAWIDŁOWĄ POSTAWĘ CIAŁA?

  Praca w niewygodnych pozycjach, czy długie godziny spędzone przed komputerem - to tylko niektóre z przyczyn wad postawy.

 • Rozgrzewka na dobry początek dnia 2021-12-22

  Rozgrzewka na dobry początek dnia

  Nie spać, zwiedzać, ćwiczyć!

 • ZMNIEJSZ STRES I NAPIĘCIE 2021-12-22

  ZMNIEJSZ STRES I NAPIĘCIE

  Koniec nudy, czas na trening!

 • Zajęcia sportowe - Figury z kamieni 2021-05-14

  Zajęcia sportowe - Figury z kamieni

  Ćwiczenia ręki nie koniecznie muszą być nudne i monotonne. Może to być przyjemne połączone z pożytecznym, np. krojenie warzyw na sałatkę, obieranie jaj czy ucieranie ciasta. Może to być też wyzwanie artystyczne, takie jak budowanie zamku z piasku lub wieży z kamieni.

 • 2021-05-13

  Profilaktyka zdrowotna - Bieg po zdrowie

  Ruch jest szczególne ważny dla zdrowia każdego człowieka, wystarczy choćby bieganie. Sprawdź jakie przynosi korzyści a może masz jeszcze inne propozycje?Fajnie jest pobiegać w towarzystwie. Spotkajmy się na trasie, do zobaczenia!

 • Zajęcia sportowe - Kręcimy bioderkami 2021-05-12

  Zajęcia sportowe - Kręcimy bioderkami

  Zapraszamy do ćwiczeń przy muzyce. Poniższy trening pozwoli na redukcję tkanki tłuszczowej podczas wykonywania kroków tanecznych. Pamiętaj, jeżeli któreś układy są dla Ciebie zbyt trudne możesz zastąpić je krokiem dowolnym. Najważniejsze aby się ruszać!

 • 2021-05-04

  Ćwiczenia przed snem

  Masz problem z zaśnięciem, a może po prostu nie masz czasu na ćwiczenia w ciągu dnia? Oto gimnastyka przed zaśnięciem. Pamiętaj aby wywietrzyć pomieszczenie zarówno te, w którym zamierzasz ćwiczyć jak oraz sypialnię. Godzinę przed ćwiczeniami nie jedz. To do dzieła!

 • 2021-04-29

  SPACER

  Spacerowanie pozytywnie wpływa na nasz organizm, zdrowie, urodę i samopoczucie. Poznaj wszystkie zalety codziennych spacerów.

do góry