Fundusze Europejskie
Strona główna/Zajęcia w domu/Zajęcia rehabilitacyjne, sportowe

Zajęcia rehabilitacyjne, sportowe

Znaleziono wiadomości: 34.

 • Zajęcia sportowe - Figury z kamieni 2021-05-14

  Zajęcia sportowe - Figury z kamieni

  Ćwiczenia ręki nie koniecznie muszą być nudne i monotonne. Może to być przyjemne połączone z pożytecznym, np. krojenie warzyw na sałatkę, obieranie jaj czy ucieranie ciasta. Może to być też wyzwanie artystyczne, takie jak budowanie zamku z piasku lub wieży z kamieni.

 • 2021-05-13

  Profilaktyka zdrowotna - Bieg po zdrowie

  Ruch jest szczególne ważny dla zdrowia każdego człowieka, wystarczy choćby bieganie. Sprawdź jakie przynosi korzyści a może masz jeszcze inne propozycje?Fajnie jest pobiegać w towarzystwie. Spotkajmy się na trasie, do zobaczenia!

 • Zajęcia sportowe - Kręcimy bioderkami 2021-05-12

  Zajęcia sportowe - Kręcimy bioderkami

  Zapraszamy do ćwiczeń przy muzyce. Poniższy trening pozwoli na redukcję tkanki tłuszczowej podczas wykonywania kroków tanecznych. Pamiętaj, jeżeli któreś układy są dla Ciebie zbyt trudne możesz zastąpić je krokiem dowolnym. Najważniejsze aby się ruszać!

 • 2021-05-04

  Ćwiczenia przed snem

  Masz problem z zaśnięciem, a może po prostu nie masz czasu na ćwiczenia w ciągu dnia? Oto gimnastyka przed zaśnięciem. Pamiętaj aby wywietrzyć pomieszczenie zarówno te, w którym zamierzasz ćwiczyć jak oraz sypialnię. Godzinę przed ćwiczeniami nie jedz. To do dzieła!

 • 2021-04-29

  SPACER

  Spacerowanie pozytywnie wpływa na nasz organizm, zdrowie, urodę i samopoczucie. Poznaj wszystkie zalety codziennych spacerów.

 • 2021-04-23

  Balonowy tenis

  Pogoda nie rozpieszcza a nuda doskwiera. Proponujemy kolejną zabawę, jednak aby do niej przystąpić musimy sami przygotować sprzęt.

 • 2021-04-23

  WYPOCZYNEK

  Nie od dziś wiadomo, że na nasze zdrowie ma wpływ nie tylko odżywianeale też praca i wypoczynek.

 • 2021-04-19

  „Wyścig pokoju” - zabawa dla całej rodziny

  Są zapewne osoby, które pamiętają jak podwórka pełne były dzieci. Ile dzieci tyle chęci do zabawy i pomysłów a wśród nich KAPSLE lub „Wyścig pokoju”. Dziś możemy również urządzić sobie wyścig nie pokoju, tylko w pokoju i zamienić trasę rysowaną kredą na tor zbudowany, na domowej podłodze lub na stole...

 • 2021-04-09

  Jak sobie radzić z przesileniem wiosennym

  Zmęczenie, apatia, osłabienie, kłopoty z koncentracją - to mogą być objawy walki, jakie twoje ciało toczy, by wystartować na wiosnę.  

 • 2021-04-07

  Ćwiczenia redukujące stres

  Stres jest zły, kiedy panuje nad tobą. Stres jest dobry, kiedy ty panujesz nad nim. Oto kilka szybkich sposobów, aby opanować stres.

do góry